Злата Огнєвіч публічно підтримала MELOVIN, який зізнався у своїй нетрадиційній орієнтації

Відома українська співачка та учасниця другого сезону проєкту “Холостячка” Злата Огнєвіч вирішила підтримати свого колегу по сцені MELOVIN коли він публічно зізнався у своїй нетрадиційній орієнтації. Цікавим є те, що вона була однією з перших українських зірок, яка відверто висловилась з цього приводу.

На своїй сторінці у Instagram жінка опублікувала серію фото, на яких позує в обіймах співака за сценою фестивалю Atlas Weekend, який цими днями проходить в Києві. На одній зі світлин Злата спокусливо показала язика, а на іншій MELOVIN ніжно цілує її у щічку.

Цим постом співачка намагалась підтримати свого колегу по сцені та висловити йому свою любов та повагу. Більше того, жінка вважає, що потрібно мати неабияку сміливість, щоб здійснити такий ефектний камінгаут у нас в країні та розповісти усім правду про свою орієнтацію.

Злата вважає, що кожна людина заслуговує на те, щоб бути собою. Також вона зазначила, що вже уявляє скільки негативу та гнівних коментарів виллється на MELOVIN найближчим часом. Тож вона побажала співаку мати сили бути відвертим зі своїми шанувальниками, адже вони дуже цінують саме цю рису, та не зважати на негатив.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от ZLATA OGNEVICH (@zlata.ognevich)

Читайте також: Здійснивши камінг-аут, MELOVIN поцілувався з чоловіком на сцені Atlas Weekend


Не пропустіть