Володимир Остапчук розсекретив, чи користувався ескорт-послугами

Володимир Остапчук, який є українським шоуменом та телеведучим, вирішив відповісти на найпровокативніші запитання. У програмі Олександри Кучеренко “33 за 3” чоловік відверто поділився подробицями особистого життя. Він розповів, яку найбільшу суму гонорару отримав та зізнався, чи користувався ескорт-послугами.

За словами Володимира Остапчука, сума його найбільшого гонорару становить 12 тисяч доларів. Також шоумен заявив, що почувається впевнено лише тоді, коли на його банківському рахунку не менше 10-15 тисяч доларів.

Однак, найбільше фанів зацікавило, чи користувався чоловік ескорт-послугами. На це запитання телеведучий відповів відверто. За його словами шоумена, в нього була можливість провести парубоцький вечір в компанії дівчат легкої поведінки.

Однак, Володимир Остапчук відмовився від такої пропозиції. Також він повідомив, що жодного разу не користувався ескорт-послугами.

А ще шоумен зізнався, чи соромно йому за щось перед колишньою дружиною. Він заявив, що він не зробив нічого поганого Олені Войченко, тому просити в неї вибачення немає за що.

Читайте також: Володимир Остапчук знову заявив в поліцію на колишню дружину Олену Войченко


Не пропустіть