Манікюр для довгих нігтів: трендові ідеї

Відростили «кігтики»? Пропонуємо вашій увазі трендові ідеї манікюру, які просто створені для довгих нігтів.

Вибрати манікюр для коротких нігтів може бути доволі непросто. Адже важливо, щоб ніготь не здавався меншим через дизайн. Але з довгими, насправді, нітрохи не легше. Здавалося б, ну нарешті відросли! Можна дати волю своїй фантазії. Тільки ось той манікюр, який добре виглядав на коротких нігтях, на довгих може виглядати too much – вульгарно і перевантажено. З цими дизайнами такого можна не боятися.

Хороший приклад манікюру, який якраз створений для довгих нігтів – френч. Зовсім не обов’язково класичний. Подивіться, як стильно виглядає цей варіант з поєднанням глянцевого і матового фінішу.

Складні деталізовані малюнки на коротких нігтях просто не помістяться. А на довгих ви зможете легко втілити свою задумку. Тільки давайте без стразів і каменів. А ось золота фольга, навпаки, дуже добре доповнить такий дизайн.

Мармуровий дизайн добре виглядає на нігтях будь-якої довжини, але на коротких вам просто не вистачить місця, щоб вдосталь поекспериментувати з візерунком. А ось на довгих є де розгулятися.

Ще 26 класних ідей манікюру для довгих нігтів ви знайдете в добірці, наведеній нижче. Сподіваємось, вона надихне вас!

Читайте також: Універсальний манікюр, який пасує до будь-якого образу


Не пропустіть