Чому ваші нігті активно жовтіють: основні причини

Красива шкіра рук і нігтві – обов’язковий атрибут будь-якої доглянутої жінки, тут важко посперечатися, однак якщо догляд за шкірою передбачає очищення і ретельний захист, то з нігтями все трохи складніше, адже вони можуть почати псуватися абсолютно різними способами – від розшарування до зміни кольору. Сьогодні ми вирішили з’ясувати, чому в деяких випадках на вигляд здоровий ніготь раптово починає активно жовтіти.

Травма нігтя

Наші нігті схильні до пошкоджень як ніякі інші частини нашого тіла, особливо це стосується довгих нігтів. При цьому неважливо, натуральні вони або нарощені, в будь-якому випадку тріщини, поломка і навіть сильний удар нігтем може спровокувати зміну його кольору.

Дерматофіти

Грибкова інфекція може спричинити чимало клопоту зараженому, так як позбутися від неї в короткий термін досить складно. Крім того, що при грибковій інфекції ніготь різко змінює колір, він стає ламким, втрачає блиск, на ньому можуть з’явитися борозенки і білі смуги.

Куріння

Всім відомо, що нікотин не тільки повільно, але й впевнено вбиває легені, але й вкрай негативно позначається на якості нігтів. При цьому колір нігтя курця може змінюватися від жовтого до темно-коричневого, позбутися від цієї проблеми однією відмовою від куріння неможливо – доведеться в обов’язковому порядку відвідати дерматолога.

Гіпотиреоз

Проблеми зі щитовидною залозою можуть спричинити чимало проблем не тільки іншим внутрішнім органам, а й відбитися на зовнішності, в тому числі і на нігтях. Коли організм починає відчувати дефіцит йоду через неправильну роботу щитовидки, нігті поступово втрачають свою красу і щільність, а колір повільно переходить в жовтий.

Покриття для нігтів

Одна з найпопулярніших причин пожовтіння. Справа в тому, що багато видів неякісного покриття можуть не тільки протриматися зовсім не довго, але й встигнути пофарбувати нігтьову пластину. Найчастіше з цією проблемою стикаються любительки червоних лаків – цей відтінок найчастіше дає яскраву жовтизну, від якої не так просто позбутися.

Як вирішити проблему жовтизни нігтів

Якщо ви розумієте, що зміна кольору не обумовлена зовнішніми факторами, а крім жовтизни ніготь починає ламатися і розшаровуватися, важливо не зволікати і звернутися до дерматолога, який дасть точну оцінку стану і призначить необхідні процедури і медикаменти, якщо буде потрібно. Також ви можете спробувати впоратися з жовтизною за допомогою домашніх засобів, наприклад, за допомогою ванночок з чайним деревом, оцтом або перекисом водню, але тільки в тому випадку, якщо проблема не запущена.

Читайте також: Суха та зневоднена шкіра: причини, про які ви не знали


Не пропустіть