Люди, які дуже швидко закохуються: 5 знаків-зрадників, яких легко забрати з сім’ї

Закоханими воронами називають людей, які легко закохуються. Цей термін узвичаївся після виходу на екрани відомого мультфільму, перната героїня якого закохувалась у всіх, кого зустрічала. Спочатку вона любила зайця, потім Лисицю, потім Ворона, потім Вовка та Ведмедя.

Деякі люди, як птах з цього мультика, легко зачаровуються представниками прекрасної статі та закохуються. Астрологи запевняють, що «закоханість» частково визначається розташуванням зірок під час народження людини і є знаки-зодіаку, які легко закохуються. Більше того, практика показує, що таких людей найпростіше забрати з родини.

Тому, у цій статті ми пропонуємо вашій увазі рейтинг зодіакальних знаків, найбільше схильних до зради.

5. Овни

Овни надійні партнери, але змусити їх сходити “наліво” може банальна цікавість. Вони можуть так захотіти познайомитися з новою людиною, відчути нові емоції, почуття, що на якийсь час запросто забудуть про клятву вірності, яку дали коханому чоловіку/дружині. Найчастіше Овни приховують від своїх постійних партнерів факт зради і не поспішають йти з родини. Так би мовити, спробували нове, оцінили і все одно повернулися додому до коханої людини.

4. Риби

Риби люблять влаштовувати драму. Якщо в їхньому житті не вистачає драматизму, вони спроможні влаштувати «мадридський двір» самостійно. Отже, якщо з відносин Риб із чоловіком зникнуть бурхливі періоди з’ясування стосунків, пристрасть та емоції, то вони можуть почати шукати це на стороні. Поруч із привабливими та романтичними Рибами завжди можна зустріти тих, кому вони симпатичні. Риби закручують роман на стороні, і тоді драма в їхньому житті розвивається насправді і може призвести навіть до розлучення з  партнером.

3. Скорпіони

Скорпіони відомі в народі як легендарні спокусники. Вони, здається, можуть довести до божевілля будь-кого, якщо цього захочуть. Вони самі ініціюють зраду, не чекаючи, поки той, хто їм подобається, почне їх спокушати. Однак, закрутити роман на стороні представники цього знака наважуються лише, якщо є черйозні проблеми у відносинах із партнером. Холод в почуттях, проблеми у ліжку, нерозуміння, ігнорування інтересів Скорпіон сприйме як дозвіл на роман на стороні. Любовна пригода, швидше за все, призведе до краху «старого» зв’язку.

2. Стрільці

Стрільці шукають ідеального партнера. Так буває, що людина, яка поруч, розкривається по-новому і більше не відповідає високим стандартам, або її недоліки стають надто явними. Тоді Стрілець може розчаруватись і намагатися знайти того, хто, на його думку, є кращим. Знайти ідеал – непросто, а пошук може запросто завести в чуже ліжко. Втім, з віком Стрільці приходять до висновку, що треба цінувати тих, хто їх любить, і вже не поспішають наставляти роги чоловіку/дружині. Хіба що зустрінуть справжній ідеал.

1. Близнюки

Близнюки – люди, відкриті для спілкування. Вони легко заводять контакти, із задоволенням спілкуються та з легкістю зачаровуються тими, хто їм подобається. Вони схильні до імпульсивних вчинків, тому легко йдуть на сторону в пориві пристрасті, хоча потім можуть про це дуже пошкодувати. Зраду Близнюки намагаються приховувати, щоб не засмутити свого партнера, але довго вести подвійне життя вони не можуть через свою щирість.

Читайте також: Ось за кого треба виходити заміж: 3 пари знаків зодіаку з ідеальною сумісністю

Не пропустіть