Лілія Ребрик пояснила, чому назвала свою донечку Аделіною

Відома українська телеведуча Лілія Ребрик нещодавно втретє стала мамою. Жінка народила донечку, якій дала красиве ім’я Аделіна. Наразі зірка українського шоу-бізнесу перебуває вже вдома. Її виписали з пологового, тому Лілія Ребрик насолоджується сімейним затишком.

Нещодавно телеведуча пояснила, чому назвала свою донечку Аделіною. Як виявилось, ім’я дівчинки складається з букв, які є присутніми в іменах усіх членів їхньої родини. “Для всіх, хто так важко переймається, що ім’я нашої третьої донечки Аделіна. Несила більше мовчати. Розгадка дуже і дуже проста”, – прокоментувала акторка.

А ще Лілія Ребрик відреагувала на критику. Деякі хейтери написали жінці, що вона вибрала дуже некрасиве ім’я для донечки. Телеведуча не стала мовчати, а відповіла на їхні слова. “А насправді обожнюю читати ваші коментарі! Винні, звісно, що не порадилися з усіма підписниками, а обрали ім’я дитині родиною”, – жартівливо прокоментувала Лілія Ребрик.

Фоловери підтримали телеведучу та порекомендували не звертати увагу на критику. Також вони назвали Лілію Ребрик чудовою мамою. Підписники побажали акторці безтурботного материнства та сімейного затишку.

Читайте також: Дружина Андрія Бєднякова кумедно привітала його з 37-річчям

Не пропустіть