Дружина Андрія Бєднякова кумедно привітала його з 37-річчям

Дружина Андрія Бєднякова поділилась чудовою новиною. Анастасія Коротка повідомила, що нещодавно шоумен відсвяткував день народження. Йому виповнилось 37 років. Акторка кумедно привітала коханого з днем народження, поділившись його світлинами. На сторінці в Instagram Анастасія Коротка присвятила імениннику новий допис. А ще жінка показала його невдалі фото. На одному з них Андрій Бєдняков позує зовсім оголеним.

“Нарешті я знайшла компрометувальні фото і відео цього зайчика, які показують твоє, Андрію, реальне обличчя! Нехай всі знають, який ти насправді. З днем народження! До речі, якщо свайпнути останнє фото, можна побачити голого Андрюшу”, – прокоментувала світлини дружина Андрія Бєднякова.

Відомо, що в подружжя є дуже цікава традиція. Кожного року вони публікують невдалі фото одне одного, вітаючи з днем народження. Фоловери відразу оцінили оригінальне привітання Анастасії Короткої. У коментарях вони залишили чимало компліментів та приємних слів.

Також підписники долучились до привітань. Вони побажали Андрію Бєднякову завжди залишатись таким позитивним та веселим. За словами фоловерів, шоумену дуже пощастило з дружиною. Також підписники назвали чоловіка чудовим батьком.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Anastasiia Korotka (@nastyakorotkaya)

Читайте також: Мішель Андраде відверто розповіла про закінчення дружби з Потапом

Не пропустіть