Мішель Андраде відверто розповіла про закінчення дружби з Потапом

Знаменита співачка Мішель Андраде вирішила відверто розповісти про стосунки з Потапом. Раніше виконавиця тісно з ним співпрацювала. Однак, згодом зірка відмовилась від продюсування Потапа. Нещодавно Мішель Андраде розповіла, що випадково зустріла його за кордоном. Також співачка переконалась, що більше ніколи не товаришуватиме з Потапом.

“Потап дуже емоційний, насправді. І мені здається, що він дуже енергетична людина. Інколи тяжко з ним говорити, якщо чесно. Я його зустріла лише одного разу після повномасштабного вторгнення, це була досить незрозуміла зустріч. Ніби було все добре, але все одно я відчуваю, що ми вже ніколи не будемо друзями. Я не буду загадувати, але просто ось так”, – зізналась Мішель Андраде.

А ще зірка українського шоу-бізнесу відверто розповіла, в яких стосунках перебуває зі своєю експродюсеркою Іриною Горовою. Як виявилось, Мішель Андраде припинила співпрацю з колишнім подружжям ще до того, як лейбл MOЗGI переформатували у Pomitni.

Співачка додала, що рідко бачиться з Іриною Горовою. Виконавиця може з нею привітатись, однак, дружніх стосунків між ними немає. Наразі Мішель Андраде самостійно розвиває свою кар’єру. Співачка активно випускає нові треки, працюючи над творчістю.

Читайте також: Дружина Романа Сасанчина вперше зізналась, що хотіла з ним розлучитись

Не пропустіть