Марія Бурмака показала рідкісні фото з 28-річною донькою

Відома українська співачка Марія Бурмака вирішила показати рідкісні фото зі своєю дорослою донькою. Дівчину звати Ярина. Наразі їй 28 років. Відомо, що єдину доньку жінка народила від продюсера Дмитра Небесійчука. Марія Бурмака відверто розповіла, що раніше в неї були складні стосунки з Яриною. Однак, наразі співачка чудово спілкується з донькою.

“Свого часу нерви вона мені потріпала сильно. І всяке буває у наших стосунках досі. Але найголовніше, що вона мені дуже близька. А те, як зовнішньо себе виражає – татуювання та інше – це не проблема. Вона хороша людина. І я завжди її у всьому підтримуватиму. Я не та мама, яка скаже: це був твій вибір – вигрібай тепер сама. Своїй дитині буду допомагати завжди”, – розповіла Марія Бурмака.

На рідкісних фото 28-річна Ярина постала усміхненою. Вона пригорнулась до мами, продемонструвавши свої стильні татуювання. Марія Бурмака розповіла, що донька захоплюється музикою. А ще, за словами жінки, дівчина досі шукає себе та пробує займатись різними справами.

Чимала кількість фоловерів відразу прокоментувала рідкісні світлини співачки. Вони заявили, що донька Марії Бурмаки неабияк до неї схожа. Також підписники попросили співачку частіше розповідати про доньку.

Читайте також: Максим Чмерковський повідомив стать третьої дитини

Не пропустіть