Максим Чмерковський повідомив стать третьої дитини

Знаменитий український хореограф Максим Чмерковський зовсім скоро втретє стане батьком. Разом з дружиною він живе за кордоном. Подружжя вже виховує двох синів. Відомо, що кохана Максима Чмерковського завагітніла через декілька місяців після народження другої дитини.

Нещодавно подружжя влаштувало гендер-паті. На свято закохані запросили лише найрідніших. Дружина Максима Чмерковського поділилась зворушливим роликом на сторінці в Instagram. Закохані запустили кольорову димову шашку, яка показала, що в них народиться хлопчик.

“Це хлопчик! Не можу повірити, що у нас будуть три хлопці. Ми з Максом неймовірно щасливі, що у нас народиться ще один друг для Шая та Ріо… Ми хочемо, щоб вони були найкращими друзями. Коли думаємо про сімейні вечері, то вже сміємося! Це попри те, що коли Ріо виповниться рік, я народжу за кілька тижнів”, – прокоментувала публікацію дружина Максима Чмерковського.

Фоловери відразу засипали пару привітаннями. Вони щиро пораділи за подружжя, побажавши Петі легкої вагітності та пологів. Також чимала кількість підписників заявила, що подружжя буде чудовими батьками трьох синів. За їхніми словами, в хореографа чудова сім’я.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Peta Murgatroyd (@petamurgatroyd)

Читайте також: Володимир Остапчук зворушливо привітав сина з 6-річчям та поділився архівними фото

Не пропустіть