Дружина Романа Сасанчина поскаржилась на проблеми зі здоров’ям

Дружина популярного артиста Романа Сасанчина часто спілкується з підписниками. Іванна ділиться різними історіями та розповідає, як проходять її будні. Нещодавно блогерка повідомила не дуже приємну новину. Іванна Сасанчин поскаржилась на проблеми зі здоров’ям.

В Instagram-stories вона повідомила, що останнім часом її самопочуття дуже погіршилось. Дружина артиста не стала зволікати, тому відразу відправилась до лікаря. Він зробив блогерці УЗД. Однак, поки що Іванна Сасанчин не розсекречує результати обстеження.

Також блогерка розповіла про свої симптоми. Дружина Романа Сасанчина поскаржилась на гострий біль в ногах. А ще Іванна підозрює, що в неї може бути кіста. “У мене останні декілька днів страшно ломить, крутить коліна й ноги. Я не розумію, що це таке. І дуже боляче. Спати неможливо, ходити, сидіти найгірше. Не знаю, що це таке”, – відверто розповіла кохана Романа Сасанчина.

Фоловери відреагували на слова блогерки та відразу її підтримали. Також вони порекомендували Іванні ретельніше стежити за здоров’ям та вчасно звертатись до лікаря. А ще підписники побажали блогерці швидкого одужання та хорошого самопочуття.

Читайте також: Віталій Козловський вперше показав свою вагітну дружину

Не пропустіть