Мішель Андраде розповіла, ким працює її бойфренд та зізналась, чи бере в нього гроші

Відома співачка Мішель Андраде активно приховує своє особисте життя. Знаменитість розповідала, що перебуває у стосунках. Однак, бойфренда вона не розсекречує. Нещодавно Мішель Андраде поділилась деякими подробицями. Співачка вперше розповіла, ким працює її коханий. А ще зірка зізналась, чи бере в нього гроші.

“Він не з творчої сфери. Банківська справа. Насправді, це дуже круто, коли ти творча людина і у тебе є дівчина або хлопець достатньо творчий, але у нього робота інша. Наприклад, якщо зібратися з друзями, він може організувати все до серветок”, – заявила виконавиця.

Також Мішель Андраде додала, що з бойфрендом її познайомила мама. Співачка дуже щаслива, що має такого чудового коханого. Вона жодного разу не пожалувала, що перебуває у стосунках з чоловіком. Наразі Мішель Андраде активно розвиває свою творчість та кар’єру. Також співачка зізналась, чи просить гроші у бойфренда на свої забаганки.

“Я не роблю це. Він може пропонувати, але я не хочу, мені не подобається. Чому? Тому що я хочу відчувати свою самостійність й розуміти сама ціну роботи”, – заявила знаменитість. Мішель Андраде самостійно заробляє та витрачає лише власні кошти.

Читайте також: Артур Логай показав підрослого сина від першого шлюбу та розповів про його захоплення

Не пропустіть