Ксенія Мішина здивувала цінами на овочі й фрукти в Туреччині

Відома українська акторка Ксенія Мішина відправилась на відпочинок. Разом з сином Платоном вона полетіла до Туреччини. Наразі знаменитість активно проводить свій час. Ксенія Мішина багато відпочиває та насолоджується чудовою погодою. Нещодавно акторка побувала на місцевому ринку. Зірка українського шоу-бізнесу вразила цінами на фрукти й овочі в Туреччині.

За словами Ксенії Мішиної, вона була приємно вражена. Як виявилось, на турецькому ринку овочі та фрукти набагато дешевші, ніж в Україні. “Перчик – 15 лір (18 грн за 1 кг), там практично один до одного. Кабачки – 10 лір (12 грн), помідори – 20 лір (24 грн), горох – 30 лір (36 грн), полуничка – 60 лір (72 грн)”, – повідомила акторка.

Також знаменитість назвала суму, яку витратила на ринку. Ксенія Мішина купила чимало фруктів та овочів. За все жінка заплатила 700 гривень. “Витратила 700 грн і купила перчик, помідори, огірочки, смачну полуницю, редис, зелену цибулю, горох, хліб, оливки, авокадо, чурчхелу і горішки. Це все 700 грн”, – повідомила Ксенія Мішина.

Фоловери прокоментували публікації акторки та побажали їй чудового відпочинку за кордоном. Також вони додали, що з нетерпінням чекають на нові фото з відпустки.

Читайте також: Дружина Романа Сасанчина поскаржилась на проблеми зі здоров’ям

Не пропустіть