Старша донька Олі Полякової приголомшила схожістю з відомою акторкою

19-річна донька Олі Полякової часто спілкується зі своїми підписниками. Дівчина активно веде блог та ділиться новими світлинами. Нещодавно Марія Полякова неабияк вразила схожістю з відомою акторкою. В соцмережі Instagram блогерка опублікувала світлину та порівняла себе з мексиканською акторкою Марією Фелікс.

Перед камерою Марія Полякова постала з красивою зачіскою та макіяжем. Вони мило усміхалась, насолоджуючись моментом. На чорно-білому кадрі позувала Марія Фелікс. “Це що я?”, – здивувалася 19-річна донька Полякової. Дівчина дуже рідко порівнює себе з іншими знаменитостями. Однак, на цей раз блогерка приємно здивувала мережу.

Донька Олі Полякової додала, що у світі є дуже багато людей, які схожі одне на одного. Найчастіше фоловери пишуть, що Марія просто копія своєї зіркової мами. Дівчина навіть приміряла образ Олі Полякової. Чимала кількість підписників прокоментувала світлину Марії, засипавши її приємними словами та компліментами.

Вони додали, що блогерка дійсно дуже схожа до Марії Фелікс. Також підписники побажали доньці Олі Полякової завжди залишатись такою красивою та розумною. А ще вони чекають на нові фото дівчини.

Читайте також:Аліна Гросу натякнула, що вийшла заміж за росіянина Романа Полянського

Не пропустіть