Мішель Андраде розповіла про випадкову зустріч з Потапом за кордоном

Знаменита співачка Мішель Андраде поділилась деякими подробицями свого життя. Відомо, що раніше вона співпрацювала з Потапом. Репер був її продюсером. Проте, через деякий час Мішель Андраде вирішила самостійно розвивати свою кар’єру. Нещодавно зірка розповіла про випадкову зустріч з Потапом за кордоном.

За словами співачки, вона зовсім не очікувала побачити чоловіка у Барселоні. Мішель Андраде відверто зізналась, що зустріч з її експродюсером була не дуже тепла. “З ним ми бачились в Барселоні. Але це була така, дуже незручна, натягнута зустріч: що казати, а може не треба? Завжди я мала фільтрувати те, що я думаю і мені трішечки незручно. Але він класний, він крутий. Просто, мені здається, що він зараз переживає якийсь свій період і йому треба його пройти”, – розповіла співачка.

Також зірка українського шоу-бізнесу пригадала співпрацю з Потапом. За словами Мішель Андраде, їм не завжди було легко працювати разом. Співачка заявила, що надто емоційна, тому інколи це заважало в роботі. Наразі співачка майже не спілкується з Потапом. За словами зірки, їхня дружба завершилась. Однак, Мішель Андраде вдячна реперу за чудовий досвід співпраці та кар’єрний ріст.

Читайте також: Екскохана Віталія Козловського Раміна Есхакзай відреагувала на його одруження

Не пропустіть