Лідія Таран розповіла, як виховує донечку та розсекретила, чи зустріла нове кохання

Знаменита українська телеведуча Лідія Таран вирішила поспілкуватись з фоловерами. Жінка розповіла, чи важко їй виховувати донечку й зізналась, чи зустріла нове кохання.

Зірка опублікувала в Instagram-stories фото з донечкою й розсекретила, в яких стосунках з нею перебуває. За словами Лідії Таран, її доньці зовсім скоро виповниться 14 років.

Телеведуча перебуває з дівчинкою у чудових стосунках. Жінка повідомила, що є для доньки справжньою подругою. Вона постійно ділиться з нею корисними порадами, завжди підтримує та огортає величезною любов’ю.

Лідія Таран дуже щаслива, що має таку чудову донечку. А ще, за словами жінки, дівчинка часто спілкується зі своїм татом, має багато друзів та є дуже відкритою людиною.

Телеведуча повідомила, що їй зовсім нескладно виховувати донечку. Також Лідія Таран розсекретила, чи зустріла нове кохання.

За словами знаменитості, поки що вона не зустріла чоловіка, з яким хоче побудувати сім’ю. Однак, Лідія Таран впевнена, що в її житті обов’язково знайдеться така людина.

Шанувальники побажали телеведучій жіночого щастя, кохання та успіхів в особистому житті. За словами фанів, Лідія Таран завжди позитивна, енергійна та життєрадісна.

Читайте також: Маша Єфросиніна розповіла, за що їй досі соромно перед мамою


Не пропустіть