Олександр Еллерт розсекретив, в яких стосунках перебуває з Ксенією Мішиною

Переможець “Холостячки” Олександр Еллерт вперше прокоментував стосунки з Ксенією Мішиною. Нещодавно акторка оголосила, що закохані більше не разом. Проте, шанувальники не вірять словам жінки. Все частіше вони помічають пару разом. За словами фанів, Ксенія Мішина та Еллерт все-таки разом.

Гуморист все ж вирішив прокоментувати такі чутки. Однак, чіткої відповіді чоловік не дав. За словами Олександра Еллерта, він скуповлює для акторки всі квіти та лайкає фото в соцмережах.

А ще переможець “Холостячки” назвав Ксенію Мішину своєю слабкістю. Такими подробицями гуморист поділився у новому інтерв’ю.

Також ведучий запитав в Олександра Еллерта, чи від нього Мішина отримала величезний букет червоних троянд, яким хизувалась в соцмережі Instagram. Проте, чоловік так і не дав відповіді на це запитання.

Він заявив, що залишить таку інформацію в інтризі. Велика кількість фанів почала активно обговорювати інтерв’ю Олександра Еллерта.

На їхню думку, ексзакохані відновили свої стосунки, проте, нікому про це не розповідають. А ще вони побажали парі успіхів в особистому житті та взаємного кохання.

Читайте також: Ектор Хіменес-Браво показав світлину з коханою та розповів про свою роль у стосунках


Не пропустіть