MamaRika розповіла, як змінились її стосунки з чоловіком після народження сина

Популярна українська співачка MamaRika вирішила розповісти, як змінились її стосунки з чоловіком після народження первістка. На сторінці в Instagram зірка опублікувала новий допис, в якому детально розсекретила, чи вплинула поява сина на її особисте життя.

За словами артистки, після пологів стосунки з чоловіком кардинально змінились. MamaRika повідомила, що наразі переживає найскладніший період. Артистка ще досі не звикла до статусу мами, тому просить допомогу в коханого.

Чоловік виконавиці постійно підтримує MamaRika та чудово справляється з виконанням батьківських обов’язків. Однак, інколи закохані починають сваритись, виливаючи всю агресію одне на одного.

MamaRika повідомила, що абсолютно нормально відноситься до сварок. На думку жінки, вони присутні у кожній сім’ї. За словами артистки, найголовніше це вміти знаходити компроміс.

Зірка українського шоу-бізнесу заявила, що у стосунках з чоловіком в неї завжди присутній гумор та жарти. Навіть, коли подружжя свариться, через деякий час всеодно перебуває у чудовому настрої.

А ще, за словами MamaRika, ніколи не потрібно забувати про те, що чоловік теж потребує любові та ніжності. Артистка повідомила, що закоханих часто рятують обійми та відверті розмови.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений MamaRika (@mamarika_official)

Читайте також: У латексному комбінезоні та з шаурмою в руках Леся Нікітюк спокусливо позувала на вулиці


Не пропустіть