Китайський гороскоп на 2024 рік за роками: кому багатство, кому кохання, кому розплата

2024 рік – рік Зеленого Дерев’яного Дракона та високосний рік. Наступні 12 місяців відзначаться у пам’яті багатьох людей суттєвими поворотними подіями, змінами, перемогами та поразками. Що готує 2024 рік кожному із знаків Китайського зодіаку? Ким Дракон опікуватиметься, а кому буде ставити «підніжки»? Про все це і більше ми розповімо у нашій статті.

Гороскоп на 2024 рік для Драконів (1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012)

Драконам у 2024 році нудьгувати не доведеться. Зміни відбуватимуться з представниками знаку навіть тоді, коли вони хотітимуть стабільності та спокою. Але спокій, на жать чи на щастя, їм тільки сниться. На них чекає боротьба за успіх, за місце під сонцем і за місце в серці людини, яка подобається.

Втім, завдяки тому, що Дракон – господар року, представникам цього знаку везтиме у будь-якому протистоянні чи суперництві. Крім того, Дракони володітимуть буквально магнетичною привабливістю в очах осіб протилежної статі. Тож перемогу у будь-якій справі буде легше завоювати, ніж зазвичай.

Існує велика ймовірність, що Дракони до кінця року суттєво зміцнять своє матеріальне становище. Можливості для заробітку відкриються навесні. Представникам цього знака важливо не ловити гав та намагатися підвищити свій матеріальний рівень.

Складнощі та проблеми можуть наздогнати Дракона у серпні-вересні. Якщо не тікати від них, а зустріти їх віч-на-віч, то впоратися з неприємностями вдасться швидко.

Гороскоп на 2024 рік для Змії (1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013)

Зміям доведеться доводити оточуючим, що вони справжні професіонали. Конкуренція у професійній сфері буде жорсткою. Представникам цього знака доведеться вирішувати: чи вступати в бій, чи не брати в ньому участь. Вийти із гри цього року, до речі, для Змій буде непоганим ходом, який спровокує позитивні зміни у житті.

У другій половині року можливе кар’єрне зростання, збільшення прибутку. У фінансовій сфері ймовірні вражаючі перемоги, але гроші не пливтимуть просто так у кишеню, їх доведеться туди «заганяти». Добробут безпосередньо залежатиме від роботи та від прийнятих рішень.

Високосний рік відзначиться якоюсь сваркою, скандалом чи, навіть, зрадою. Змії, як люди благородні, можуть пропустити удар. Буде боляче. Але це зробить їх сильнішими.

Самотні Змії можуть розраховувати на яскраві амурні пригоди протягом року. Особливо «улюбленими» будуть квітень, липень та жовтень. Чарівності представників знаку підкориться будь-яка «фортеця». Тривалі стосунки в 2024 році навряд чи зав’яжуться. Може воно і на краще, адже робити весілля у високосний рік не рекомендується.

Гороскоп на 2024 рік для Коня (1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014)

До Коня Дракон буде милостивий. Представникам цього знака варто чекати на позитивні зміни наступного року, за умови, що вони не сидітимуть склавши руки. Особливо успішним буде фінансовий бік життя, а от відносини з оточуючими можуть бути не дуже гладкими.

У 2024 році Коням доведеться сильно попрацювати. Вони і так трудоголіки, але в «драконівський» рік працювати від зорі до зорі їх змусять обставини та власне бажання. Людям цього знаку буде цікавим або сам процес, або результат, тобто гроші. Самовіддана праця буде гідно винагороджена.

Влітку нагору може піти кар’єра. Представникам цього знака не варто соромитися демонструвати свої переваги, займатися самопрезентацією, щоб колеги та начальство їх помітили. Ймовірним є надходження пропозицій, на які Коні і не розраховують.

На амурному фронті повіяє змінами. Якщо любовний зв’язок міцний, то любовний човен не розіб’ється об побут та інші випробування. Якщо відносини дали тріщину, то вона, швидше за все, заглибиться. Імовірний навіть розрив.

Гороскоп на 2024 рік для Кози/Вівці (1943, 1955, 1967, 1979, 2003, 2015)

Козу Дракон змусить ходити струнко. Представникам цього знака варто уважно відсіювати інформацію та займатися лише важливими справами, не фокусуючись на другорядних. Помилки у виборі стратегії, у прийнятих рішеннях дорого коштуватимуть Козі. Краще діяти за заздалегідь розробленим планом і не відступати від маршруту.

З плюсів року – представники цього знака просто кишітимуть творчими ідеями. Вони можуть захотіти реалізувати якийсь проект. Якщо це вдасться, то на Козу чекає не лише успіх, а й фінансова надбавка.

Ближче до кінця року Дракон надасть Козі шанс змінити своє становище у професійній сфері чи бізнесі. Справи підуть у гору, можливе просування кар’єрними сходами або вдала зміна роботи на більш оплачувану.

Особисте життя порадує новими зустрічами. Висока ймовірність доленосного знайомства у квітні, вересні та листопаді. Причому Козам варто самостійно намагатись прокласти доріжку до серця того, хто подобається. Якщо представники цього знаку стоятимуть осторонь, то так і залишаться на самоті.

Гороскоп на 2024 рік для Мавпи (1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016)

Дракон з Мавпою не товаришує, але це зовсім не означає, що рік буде поганим для представників цього знаку. Без випробувань і труднощів не обійтися, але завдяки своїй кмітливості Мавпа зможе опинитися серед переможців.

Високосний рік притягне до життя Мавпи любов. Представники цього знаку – почесні серцеїди. Є можливість, що вони заведуть не один роман. Паралельно чи послідовно Мавпа вестиме романтичні стосунки – зірки не говорять. До осені, можливо, справа дійде навіть до весілля.

У Мавп, які перебувають у відносинах, можливий перехід до нового рівня. Навіть ті представники знака, хто “дивився убік”, раптом зрозуміють, що поряд з ними ті, хто їм потрібний.

У фінансових справах вдалим буде березень і червень. У ці періоди варто активізуватись у справах, які можуть сприяти збільшенню рівня доходу. Акуратніше з витратами та фінансовими операціями слід бути у вересні. Є ймовірність втратити накопичення через помилковий хід.

Гороскоп на 2024 рік для Півня (1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017)

Півням Дракон пророкує успіх у бізнесі та кар’єрі. Імовірне фінансове зростання та ріст можливостей. Можуть надійти пропозиції щодо зміни роботи або, навіть, діяльності, швидше за все, у другій половині року. Перед деякими представниками цього знака відкриються такі перспективи, на які вони не розраховували. Не треба гальмувати, важливо встигнути скористатися наданим шансом.

У відносинах із оточуючими може виникнути напруга. Півню буде складно розуміти навіть близьких людей, з якими вони раніше розмовляли однією мовою. Через це можливі сварки і, навіть, розрив зв’язків. Представникам цього знака знадобиться делікатність та дипломатичність, оскільки для успіху у професійних справах чи бізнесі їм доведеться працювати у команді.

У справах любовних Півнів чекає успіх. Шанс завести роман з’явиться у травні чи листопаді. Причому активність виявлятимуть не представники знаку. Півні, які планують одружитися, дозріють для весілля. Швидше за все, шлюб буде довгим і щасливим, попри прикмету, що у високосний рік вступати у стосунки не можна.

Гороскоп на 2024 рік для Собаки (1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018)

Дракон привнесе до життя Собаки стабільність, впевненість у завтрашньому дні. Представники цього знаку зміцнять своє матеріальне становище та позиції у бізнесі чи роботі. Лише на амурному фронті ситуація буде складною.

Собаки на рік Дракона можуть очікувати на невдачі в коханні. Відносини з коханою людиною або чоловіком можуть ускладнитися. Є можливість розставання. Благополуччя в любовному зв’язку багато в чому залежатиме не від Собаки, а від партнера.

Одинокі представники цього знака будуть оточені увагою осіб протилежної статі, але флірт, побачення можуть не призвести до бажаного результату – побудувати тривалі та надійні стосунки не вдастся. Однак шанс завести міцний доленосний роман замаячить перед Собакою у березні та у липні.

В оточенні представників цьогго знаку можуть з’явитись нові люди. Собаці пощастить, адже серед них може знайтися той, хто стане учителем, на кого захочеться рівнятися, або той, хто стане надійним другом, з яким можна буде реалізувати навіть найсміливіші проекти.

Гороскоп на 2024 рік для Свині / Кабана (1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019)

Рік Дракона для Свині схожий на американські гірки. Подій буде вище даху, представники цього знаку потраплятимуть у пастки, неприємності, а потім добиватимуться успіху. Такий «нерівний» рік стане для них випробуванням на міцність, але загалом залишить по собі гарне враження.

Любовні переживання чекають на тих представників знака, хто поки що шукає героя чи героїню свого роману. Ймовірною є поява поряд когось, хто змусить літати на крилах кохання, але стосунки з ним вибудовуватимуться дуже складно, що може морально вичавити.

Представники цього знаку, які вже знайшли своє кохання, вкотре зможуть переконатися, що зробили правильний вибір. Відносини, швидше за все, радуватимуть та надихатимуть.

У професійній сфері чи бізнесі будуть поразки та перемоги. Підніжки можуть ставити колеги, партнери, конкуренти. Потрібно дивитися пильно, щоб не стати жертвою інтриг. Складнощі на роботі можливі у квітні та жовтні.

Рік може подарувати приголомшливу творчу ідею, реалізація якої дозволить Свині спочивати на лаврах та забезпечити вагоме надходження у власну кишеню.

Гороскоп на 2024 рік для Щура (1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020)

Щурів Дракон випробовуватиме вибором. Представники цього знаку весь час опинятимуться на роздоріжжі. Доведеться приймати складні рішення у професійній сфері, вирішувати, як рухатись далі на амурному фронті. Вибір у 2024 році Щуру найкраще робити, ґрунтуючись на підказках інтуїції. Логіка, поради близьких експертів можуть зіграти злий жарт.

Особисте життя самотніх щурів заграє новими фарбами. Перспектива завести запаморочливий роман перед представниками цього знака відкриється у березні, серпні, грудні 2024 року. Не виключено, що принцом на білому коні чи принцесою виявиться не незнайомець чи незнайомка, а той, хто увесь цей час був поруч.

Сімейних Щурів очікують злети та падіння. У відносинах із коханою людиною виникнуть складні моменти. Як із них вибратися – вирішуватимуть лише представники цього знака.

У фінансових справах можливі моменти, коли щурам доведеться перебиватися з гроша на копійку. Однак, якщо представники цього знака докладуть зусиль, то гроші потечуть до них річкою. Важливо не демонструвати своє матеріальне благополуччя. Краще уникати великих покупок, щоб недоброзичливці не активізувалися та не завадили здійснити плани.

Гороскоп на 2024 рік для Бика (1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021)

До працьовитих та відповідальних Биків Дракон буде прихильний в новому 2024 році. На представників знака чекає процвітання та успіхи у професійній сфері. Тільки не варто думати, що гроші та кар’єрне зростання зваляться на вас просто з неба. Ні! Для цього Бикам доведеться працювати по повній програмі. У першій половині року представникам знака навіть може здаватися, що все, що вони роблять, дарма і жодного результату не приносить. Але ближче до осені ситуація нормалізується, Бики видихнуть і почнуть отримувати дивіденди своїх старань.

В оточенні Биків може з’явитися не зовсім порядна людина чи люди. Представникам цього знака треба уважніше вибирати собі напарників чи друзів, щоб не потрапити в історію, наслідки якої доведеться розгрібати тривалий час.

В особистому житті можна сподіватися на стабільність Бикам, які вже мають супутника життя, і на запаморочливий роман тим, хто поки що шукає своє кохання. Доленосна зустріч може відбутися у червні, серпні, листопаді. Втім, представники цього знака можуть не чекати, доки доля дасть їм шанс, а сміливо хапати бика за роги та самостійно ініціювати романи з тими, хто подобається. Висока ймовірність того, що цього року Бики будуть «окільцьовані».

Гороскоп на 2024 рік для Тигра (1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022)

Для Тигрів 2024 рік буде непростим. Успіх у бізнесі, у професійній сфері доведеться виривати із боєм. Доля не підноситиме бажане на блюдечку з блакитною облямівкою. Проте представники цього знаку вміють боротися за перемогу.

У рік Дракона Тигри зможуть суттєво просунутися у реалізації своїх планів. Навіть наполеонівських. Навіть якщо 2024 року не вдасться отримати бажане, представники цього знака зможуть закласти фундамент для майбутніх перемог. Від того, наскільки результативно працюватимуть Тигри у «драконівський» рік, залежить їхня успішність у 2025 році.

Особисте життя Тигрів у рік Дракона закипить від пристрастей. Емоції зашкалюватимуть. Самотнім представникам цього знака треба активізуватися – охочіше йти на контакти, розширювати коло знайомств. Можливе виникнення одразу кількох романів, навіть одночасних. Чи закінчаться вони реєстрацією шлюбу, чи ні – зірки не говорять.

Тигри, які перебувають у шлюбі, ревнуватимуть, самі викликатимуть ревнощі у партнера, але їх шлюбний союз вистоїть. Швидше за все, до кінця року сімейні Тигри зрозуміють, що їхній партнер у відносинах – просто ідеальний.

Гороскоп на 2024 рік для Кролика (1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023)

Дракон – хижак, але Кролик у 2024 році не буде жертвою. Втім, везунчиком він теж не стане. Рік обіцяє бути рівним, без істотних злетів та падінь у професійній сфері. Можливо, доведеться освоювати щось нове, або приступити до нових обов’язків, але представники цього знака легко впораються з викликами. Навіть якщо Кролик вирішить підкорити якусь професійну вершину, йому це вдасться без проблем.

З грошима слід бути обережнішими. Вкладення та витрати слід 100 разів обміркувати, перш ніж зробити. При реалізації творчих проектів необхідно бути обережними. Вашу ідею можуть спробувати привласнити. Так що, не діліться своїми задумами з ким попало.

У справах любовних сімейних Кроликів чекають позитивні події, зміна відносин на краще. За умови, звичайно, що представник знака намагатиметься працювати в цьому напрямку.

Активними у плані любовних стосунків для самотніх Кроликів буде весна та осінь. Романи, які виникатимуть з ініціативи представників цього знака, швидше за все, призведуть до тривалих та міцних стосунків.

Читайте також: Що не можна готувати на Новий рік 2024 – рік Дракона і що обов’язково має бути на новорічному столі

Не пропустіть