Ксенія Мішина та Олександр Еллерт відправились в невеличку подорож

Українська акторка Ксенія Мішина, яка взяла участь в найромантичнішому шоу країни “Холостячка”, насолоджується своїм коханим. Після того, як жінка повідомила про збереження стосунків з Олександром Еллертом після проєкту, в її соцмережах дуже часто почали з’являтися спільні фото з обранцем.

Не так давно на своїй сторінці в Instagram вона опублікувала світлину, на якій зображена з коханим. За словами Мішиної, пара вирішила відпочити та відправилась в Карпати. Вона зізналася, що це їхня перша спільна поїздка. Також Ксенія повідомила про транспорт, яким вони добирались в Буковель. Закохані відправилися літаком. Незважаючи на стрибок акторки з парашуту, Мішина боїться висоти та перельотів.

На фото, які опублікувала головна героїня “Холостячки” зображена щаслива закохана пара. Ксенія ніжно цілує Олександра. Також акторка пообіцяла встигнути зробити за 4 дні відпочинку велику кількість яскравих світлин.
Нагадаємо, що не так давно пара розповіла, як ділить домашні обов’язки. За словами Мішиної, в них не виникає суперечок щодо прибирання чи миття посуду, адже закохані завжди допомагають одне одному.

Читайте також: Олександр Еллерт спантеличив шанувальників світлиною з “вагітною” Мішиною


Не пропустіть