Ксенія Мішина розповіла, як ділить домашні обов’язки зі своїм коханим

Відома українська акторка Ксенія Мішина та головна героїня романтичного проєкту “Холостячка”, яка нещодавно вибрала своїм обранцем Олександра Еллерта, не так давно розповіла, як ділить домашні обов’язки зі своїм коханим.

За словами жінки, за три місяці спільного життя в них ні разу не виникло суперечки щодо побутових справ. Пара старається допомагати одне одному мити посуд або складати одяг.

Також Ксенія Мішина повідомила, що познайомила свого сина Платона з донькою Еллерта. Вони дуже часто всі разом проводять вільний час. Нещодавно сім’я відвідала аквапарк. Головна героїня проєкту “Холостячка” зізналася, що швидко знайшла спільну мову з Елею. За її словами, вона хоче стати для дівчинки справжньою подругою й обов’язково вірить, що так і буде.

Шанувальники дуже щасливі за закохану пару. Вони надсилають приємні повідомлення, в яких багато теплих хороших слів та коментують спільні фото.

Також не так давно Ксенія Мішина замилувала своїх підписників новими світлинами з красивої фотосесії. Пара зображена на фоні красивих свічок та штучного снігу.

Читайте також: Олександр Еллерт спантеличив шанувальників світлиною з “вагітною” Мішиною


Не пропустіть