Віталій Борисюк та Ірина Ебралідзе співатимуть в шоу “Голос країни-11”

Вже цієї зими розпочнеться новий сезон співочого шоу “Голос країни”. Багато телеглядачів зможуть вболівати за своїх улюблених виконавців та насолоджуватись переглядом кожного випуску. Спробувати свої сили вирішили багато зірок, серед яких є Віталій Борисюк. Чоловік Ольги Сумської вважає, що має непоганий голос, тому із задоволенням взяв участь. За його словами, актор очікує від шоу багато адреналіну та драйву.

Ще однією учасницею, яка продемонструє свої вокальні таланти, стала близька подруга української відомої співачки Мішель Андраде. Дівчину звати Ірина Ебралідзе. Вона з самого дитинства дружить зі знаменитістю. Артистка вирішила прийти на шоу в пам’ять про свою маму, яка рік тому загинула в аварії.
Також пройшла онлайн-прослуховування Альона Лєвашова. Вона була фіналісткою національного відбору на “Євробачення” й вирішила прийти на “Голос країни”. Крім того, судді почують неймовірні голоси вокалістів з Китаю та Марокко.
Фани з нетерпінням чекають на своє улюблене шоу. Вони дуже зацікавлені новим сезоном та очікують від нього чогось неймовірного.

Читайте також: Ольга Сумська показала, як прикрасила дім до Нового року


Не пропустіть