Ольга Сумська показала, як прикрасила дім до Нового року

Народна артистка України та відома актриса Ольга Сумська вирішила показати, як прикрасила свій дім до новорічних свят. За словами жінки, вона завжди займається підготовкою до Нового року в останні числа грудня. Співачка розповіла, що поставила аж три ялинки у своїй оселі. На своїй сторінці в Instagram Ольга Сумська опублікувала ролик, в якому показує прикрашені новорічні красуні.

Найбільшу штучну ялинку білого кольору актриса прикрасила різнобарвними іграшками, а на верхівку замість зірки артистка почепила акторську маску. Друге святкове дерево Сумська вирішила поставити зі срібними іграшками. Ялинку вона обрала теж білого кольору та розмістила її у вітальні. За словами співачки, вона надає перевагу штучним новорічним деревам, проте, цього року не втрималася і придбала одне живе. Ольга пояснила все тим, що не могла пройти повз такого чудового запаху ялинки. Її Ольга прикрасила гірляндами та поставила поруч з білим деревом.

Шанувальники похвалили українську актрису за створення такої неймовірної атмосфери. За словами фанів, їм сподобались всі ялинки знаменитості. Вони написали багато приємних слів та привітали Ольгу Сумську з прийдешніми новорічними святами.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ольга Сумская (@olgasumska)

Читайте також: Ольга Сумська розповіла, як назвали її онука


Не пропустіть