Дружина Андрія Джеджули потрапила до лікарні через загрозу викидня

Юлія Леус, яка є дружиною відомого українського телеведучого та шоу-мена Андрія Джеджули, повідомила сумну звістку.

Жінка розповіла, що потрапила до лікарні через загрозу викидня. Про це, модель розповіла у Instagram-stories. Через сильний стрес, який пережила Юлія, їй раптово стало погано, тому зараз вона лежить під крапельницею.

У своєму дописі, який жінка опублікувала трішки пізніше, вона подякувала своїм шанувальникам за пітримку та звинуватила Андрія в тому, що трапилось. Проте, про деталі інциденту дружина Джеджули вирішила не розповідати.

Згодом Юлія опублікувала на сторінці допис, де подякувала фанам за підтримку, якої їй не вистачало протягом усієї вагітності. Модель не розповіла подробиці інциденту, лише заявила, що у тому, що їй стало кепсько, винен саме Андрій.

Крім цього, жінка впевнена, що чоловік помститься їй за таку відвертість, адже робив це і раніше стосовно інших жінок, яких часто поливав брудом. Але наразі для неї важливе здоров’я її дитини.

Юлія розповіла, що вже отримала результати аналізів, які є не дуже втішними, тай почувається жінка не дуже добре, ще й досі відчуває сильний біль. Проте, лікарі запевняють, що з малюком усе гаразд. Дівчинка важить 2100, та навіть показала своє обличчя під час обстеження.

Андрій Джеджула вирішив вийти в прямий ефір для того, що прокоментувати ситуацію та відповісти на усі запитання шанувальників.

Читайте також: Ксенія Мішина розповіла, як ділить домашні обов’язки зі своїм коханим


Не пропустіть