Коли робити грядки для посадки часнику на зиму? Чим раніше, тим краще

Важко уявити присадибну ділянку, на якій не має часнику, адже ця культура невибаглива і відмінно росте при різних умовах. Не всі можуть стримати своє захоплення, коли бачать величезні головки часнику розміром з людський кулак. Звичайно, хочеться придбати такий сорт і висадити на своїй ділянці.

Секрет вирощування великого часнику

Безумовно, сорт важливий. Однак при вирощуванні часнику треба знати всі секрети. Як показує практика, навіть з не надто великого зубчика при правильно виконаних агротехнічних роботах можна виростити овоч значного розміру.

Секрет вирощування часнику криється в грамотній підготовці грунту.

Необхідно підготувати грунт для посадки озимого часнику. Це робиться в серпні. Після збору врожаю на ділянці необхідно відновити структуру ґрунту. Важливо відзначити, що часник любить дуже рихлий і родючий грунт.

Готувати грядку для часнику просто. Почніть з розпушування грунту плоскорізом Фокіна. Після цього додайте трохи деревного попелу, а зверху відрами засипте на грядку компост. Його потрібно насипати щільним товстим шаром. На компост бажано додати ще й органіки. Це можуть бути бур’яни, будь-яка трава або бадилля.

Грядка готова. Тепер її необхідно вкрити. Найчастіше використовують покривний матеріал, картонні коробки або хвою.

.Грядка повинна бути вкрита до самої посадки. Через 2-4 тижні можна висаджувати озимий часник.

Читайте також: Як правильно посадити картоплю на зиму, щоб тримати гарний урожай ранньою весною


Не пропустіть