Кім Кардаш’ян назвала причини розлучення з Каньє Вестом і прокоментувала чутки про новий роман

40-річна зірка розговорилася про зруйнований шлюб з Каньє Вестом в спецвипуску її сімейного реаліті-шоу, яке завершилося в цьому році після 20 сезонів. Кім Кардаш’ян подала на розлучення в лютому, її сімейне життя з репером тривалj сім років. У екс-пари четверо дітей – 8-річна Норт, 5-річний Сейнт, 3-річна Чикаго і 2-річний Псалмі.

На питання, чому її шлюб розпався, Кім відповіла, що не готова розповісти все на телебаченні, але зізналася, що одну причину виділити складно. «Ми розходилися в поглядах щодо деяких питань. Я не хочу, щоб хтось думав, ніби я не виклалася на повну. У нас четверо дітей, як ви знаєте. Вони хочуть бачити своїх батьків разом. Я сама через це пройшла», – поділилася Кардаш’ян.

Мільярдерка додала, що вони з Каньє «завжди будуть сім’єю»: «Ми прекрасно справляємося з батьківськими обов’язками. Я дуже його поважаю. В першу чергу він був моїм другом, і це нікуди не зникне. Я завжди буду головною фанаткою Каньє».

Зірка також прокоментувала чутки про роман з телеведучим Ваном Джонсом, який допомагає їй на шляху до кар’єри юриста. Кардаш’ян процитувала чоловіка: «Ці чутки забезпечили мені багато побачень, тому я вдячний». Що стосується репера Малуми, то з ним Кім перетиналася всього пару раз в Маямі.

Читайте також: Анджеліна Джолі показала загадкове татуювання на тлі чуток про возз’єднання з колишнім чоловіком


Не пропустіть