Анджеліна Джолі показала загадкове татуювання на тлі чуток про возз’єднання з колишнім чоловіком

46-річна актриса вже кілька тижнів перебуває в Нью-Йорку разом зі своїми дітьми – 19-річним Меддоксом, 17-річним Паксом, 16-річної Захарою, 15-річної Шайло і 12-річними близнюками Ноксом і Вів’єн. Нещодавно папараці сфотографували Анджеліну Джолі біля готелю Carlyle у Верхньому Іст-Сайді. Для виходу в світ зірка вибрала білу футболку, вперше показавши на публіці своє нове татуювання, яке вона зробила ще минулого року.

Ліву руку Енджі прикрашає крилата фраза Eppur si muove, яка перекладається як «І все-таки вона крутиться» і приписується Галілео Галілею. За легендою, вчений прошепотів ці слова, відмовившись в суді від своєї ідеї про те, що Земля крутиться навколо Сонця, а не навпаки.

Джолі полетіла в Нью-Йорк після того, як суддя нарешті поставив крапку в її багаторічній суперечці з Бредом Піттом через спадкоємців, наполігши на спільній опіці. За словами інсайдерів, Анджеліна була дуже розгнівана через таке рішення, тому що хотіла одноосібно піклуватися про дітей. Несподівано для всіх актриса знайшла підтримку в особі актора Джонні Лі Міллера, за яким була одружена з 1996 по 1999 рік.

Читайте також: Катерина Реп’яхова розсекретила, який подарунок отримала від коханого за народження сина


Не пропустіть