Стало відомо, чому Кендалл Дженнер приховувала бойфрендів

Реаліті-шоу сімейства Кардаш’ян виходило в ефір цілих 14 років! За цей час всі дівчата сімейства подорослішали буквально на очах телеглядачів. Однак незважаючи на те, що в період зйомок кожну з них пов’язували романтичні відносини, Кендалл Дженнер ніколи не афішувала свої романи на екрані. Модель в різний час була пов’язана відносинами з Гаррі Стайлсом, Беном Сіммонсом і Блейком Гриффіном.

Причину такого рішення назвав виконавчий продюсер KUWTK. Виявляється, Дженнер поставила шоураннерам умову: «У Кендалл завжди було це правило – вона відчувала, що повинна бути з кимось принаймні рік, перш ніж дозволити їм стати частиною шоу, тому що вона не завжди знає, які наміри насправді переслідує людина», – передає його слова Daily Mail.

Молодша сестра Кендалл Кайлі Дженнер також в останні роки відмовилася від особистого життя в шоу. Хоча її роман з колишнім хлопцем Тайгою був показаний в серіалі, Тревіс Скотт, з яким вона виховує трирічну доньку Стормі, «насправді не хотів брати участь в шоу».

Фарназ додав: «Я відчуваю, що Кайлі стала більш активною в минулому сезоні, швидше навіть ближче до його кінця, а Кендалл то входила, то виходила з проекту». Проте, до поведінки дівчат продюсер ставиться з розумінням, беручи до уваги важкий перехідний вік під час зйомок: «Коли ви стаєте старшими і вступаєте у доросле життя, я думаю, що іноді вас набагато більше хвилює, що зовнішній світ говорить про вас» .

Читайте також: Анджеліна Джолі познайомила сина з екс-коханим


Не пропустіть