Анджеліна Джолі познайомила сина з екс-коханим

46-річна Анджеліна Джолі разом з 17-річним Паксом побувала в гостях у 48-річного Джонні Лі Міллера. Цей візит актриси в будинок колишнього чоловіка став другим за тиждень.

Виконавиця головної жіночої ролі у фільмі «Турист» потрапила в об’єктиви папараці біля висотки в Брукліні. Там живе її другий чоловік – актор Джонні Лі Міллер. Анджеліна була в темній сукні вільного крою і улюблених Мюлях. В руках вона несла світлий балахон. Обличчя зірки було закрите маскою.

В гості до колишнього коханого Анджеліну супроводжував син Пакс. Юнак обрав яскравий образ з рожевою футболкою і сорочкою в тон. Як і мама, Пакс навіть на вулиці не відмовився від захисного аксесуара на обличчі. Він доповнив повсякденний образ кепкою з плоским козирком.

Якщо минулого разу актриса приносила вино для вечері, то новий візит був іншого формату. Очевидці повідомили, що Джолі з сином провели близько години в квартирі Міллера. Потім члени зоряного сімейства поїхали в супроводі охоронців.

Шанувальники Анджеліни були здивовані, коли дізналися про її другу зустріч з Джонні. Деякі з них припустили, що Бреда образить той факт, що актриса познайомила їхнього сина з екс-чоловіком. Тим більше що з батьком Пакс спілкуватися відмовляється, як і Захара і Меддокс. А їхня сестра Шайло, навпаки, мріє переїхати до Пітта.

«Знайомство з сином – це вже серйозно», «Енджі хоче повернутися до Джонні? Дуже цікаво!», «Пакс не хоче бачити батька, але гостює у колишнього Анджеліни. Це справжній удар для Бреда», «Джолі мстить так Пітту?», «Не здивуюся, якщо наступного разу до Джонні приїдуть інші діти Анджеліни і Бреда», «Цікаво, що відбувається між Енджі і Джонні. Не просто так вона взяла з собою Пакса», – написали користувачі.

Анджеліна програла Бреду. Актор отримав право спільної опіки над дітьми. Джолі незадоволена цим і має намір оскаржити рішення суду.

Читайте також: Анджеліну Джолі помітили на зустрічі з колишнім чоловіком


Не пропустіть