Анджеліну Джолі помітили на зустрічі з колишнім чоловіком

Днями Анджеліна Джолі була помічена біля житлового комплексу свого першого екс-чоловіка Джонні Лі Міллера. Відповідні знімки опублікувало видання PageSix. Повідомляється, що актриса була без охорони.

Джолі була в кремовому тренчі і сумочкою від Louis Vuitton. За даними ЗМІ, актриса провела в будинку екс-коханого близько 3 годин, потім покинула будівлю. На наступний ранок актора помітили за пробіжкою в тому ж районі. Представники зірок поки ніяк не прокоментували їх таємну зустріч.

Нагадаємо, історія відносин Джолі і Міллера почалася в далекому 1995-му. Пара закрутила роман на зйомках фільму «Хакери». Ще через рік зоряна пара узаконила свої стосунки. Їх шлюб тривав три роки – в 1999 вони подали на розлучення. Напружений графік змусив акторів жити порізно. Пізніше Анджеліна зізналася, що їх розставання з Міллером стало найдурнішим рішенням в її житті. Проте екс-подружжю вдалося зберегти теплі стосунки.

А ось з іншим екс-чоловіком, Бредом Піттом, у Енджі відносини ніяк не складаються. Після багаторічного судового розгляду знамениті актори, які розпрощалися в 2016 році, нарешті вирішили, з ким їхні діти будуть проводити більше часу. Суддя постановив, що Пітт і Джолі повинні порівну розділити опіку над 19-річним Меддоксом, 17-річним Паксом, 16-річною Захарою, 14-річною Шайло і 12-річними близнюками Вів’єн і Ноксом. Однак Анджеліна з таким рішенням не згодна і має намір продовжити боротьбу за одноосібну опіку.

Читайте також: 48-річна Гайді Клум продемонструвала розкішне тіло у прозорій сукні


Не пропустіть