Леона Льюїс підтримала Кріссі Тейген і розповіла, як її принизив відомий дизайнер

Скандал за участю Кріссі Тейген спровокував хвилю з’ясовування стосунків між іншими знаменитостями, які наважилися розповісти про приниження, яке відчували багато років тому, Все почалося з образливих твітів 35-річної моделі, а закінчилося несподіваними подробицями Леони Льюїс. 36-річна співачка підтримала дружину Джона Ледженда і розповіла про «принизливу» ситуацію за участю дизайнера Майкла Костелло, який раніше звинуватив Кріссі в тому, що та нацькувала на нього модну індустрію.

«Я не готова миритися з будь-яким проявом принизливої поведінки та шкодую про те, через що пройшов Майкл Костелло. Я хочу поділитися своїм досвідом з 2014 року. Мене попросили взяти участь у показі, щоб зібрати гроші на благодійність. Майкл Костелло був призначений моїм дизайнером. Я так зраділа можливості попрацювати з ним, тому що мені подобалися його сукні», – написала Леона в своєму Instagram.

«Під час примірки мене змусили відчути себе вкрай ніяково, тому що сукня не підходила мені за розміром і команда не хотіла її міняти, – продовжила виконавиця. – На наступну примірку Майкл відмовився приїжджати без будь-яких пояснень. Він більше не хотів мене одягати, і мені стало зрозуміло, що я не підходжу за статурою. Мене це принизило і сильно зачепило. Мені довелося сісти в залі і вигадувати виправдання для преси. Все виглядало так, ніби я сама відмовилася. Це сильно позначилося на моїй репутації».

На закінчення Леона додала: «Ми всі робимо помилки, я точно їх робила, але я відчуваю, що, коли люди каються і вибачаються за свої вчинки (як Кріссі), ми повинні їх підтримувати, а не добивати в такому положенні».

Майкл Костелло прокоментував слова Льюїс і приніс їй публічні вибачення. Дизайнер додав, що був шокований цим зізнанням, оскільки після показу зірка продовжувала з ним працювати і ні разу не згадала ту ситуацію. У розмові з TMZ він також зазначив, що все ще чекає особистих вибачень від Кріссі Тейген, яка так з ним і не зв’язалася.

Читайте також: Віктор Павлік вчетверте став батьком


Не пропустіть