Колишній охоронець Бреда Пітта і Анджеліни Джолі розкрив секрети їхніх стосунків

Відносини Бреда Пітта і Анджеліни Джолі почалися на зйомках фільму «Містер і місіс Сміт». «Хімія» між акторами не змогла вислизнути від очей охоронця Пітта, який працював з актором в період зйомок доленосної картини.

Марк Бехар дав інтерв’ю виданню In Touch, в якому розповів, як починалися відносини однієї з найкрасивіших пар Голлівуду. Коли Бред найняв охоронця, Анджеліна, навпаки, не відмовилася від його послуг, сказавши: «Ти мені теж потрібен».

Марк відразу зрозумів, що так зірки приховують свої відносини, тому що почуття на екрані вже перекочували в реальне життя: «Це було схоже на навчання в старшій школі і обмін записками між друзями», – сказав він.

На той момент Бред Пітт був одружений на актрисі Дженніфер Еністон, але до цього часу їх відносини вже були далекі від ідеальних, про що він розповідав Марку: «Бред розповідав мені про Дженніфер. Він сказав, що їх відносини вже не такі ідеальні, і було схоже, що налетів торнадо і викрав його разом з Анджеліною», -розповів виданню охоронець.

Зараз Бред і Анджеліна зустрічаються хіба що в суді, щоб вирішити юридичні питання. Охоронець здивований, наскільки важко пара ділить опіку над дітьми після стількох років відносин: «Коли перед їхніми обличчями ставлять камеру, і вони дають інтерв’ю, то посміхаються і сміються, але за кадром є всі ці юристи, і вони дійсно борються».

Читайте також: Анджеліна Джолі познайомила сина з екс-коханим


Не пропустіть