Катерина Реп’яхова вперше показала, як син та донька Віктора Павліка відреагували на її вагітність

Дружина Віктора Павліка неабияк розчулила своїх фоловерів. Жінка поділилась з ними доволі особистим роликом. Катерина Реп’яхова вперше показала, як донька та син артиста відреагували на її вагітність. Зворушливий ролик кохана Віктора Павліка опублікувала на сторінці в Instagram.

Наразі подружжя виховує чудового синочка Михайлика. Нещодавно хлопчику виповнилось шість місяців. Люблячі батьки влаштували гучну вечірку, на яку покликали лише найрідніших людей. В ролику, який опублікувала Катерина Реп’яхова, її чоловік повідомляє старшим дітям про поповнення в родині.

37-річний син Віктора Павліка спочатку не повірив артисту. Він подумав, що батько жартує. Однак, через декілька секунд Олександр усвідомив, що знову стане братом. Він відразу обійняв Віктора Павліка та привітав з такою чудовою новиною.

Донька Віктора Павліка дізналась про вагітність Катерини Реп’яхової в авто. Артист вручив їй листа, в якому було написано про поповнення в родині. Христина стримано відреагувала на звістку батька та щиро за нього пораділа.

Також дружина Віктора Павліка повідомила, що на той момент не знала стать майбутньої дитини. Фоловери оцінили новий ролик Катерини Реп’яхової та повідомили, що реакція дітей Віктора Павліка неабияк їх зворушила.

Читайте також: Максим Тарапата відверто розповів, чи бореться за серце Злати Огнєвіч


Не пропустіть