Анна Трінчер показала, як виглядала у підлітковому віці

Популярна українська співачка та акторка Анна Трінчер постійно спілкується зі своїми фоловерами. Дівчина ділиться з ними радісними новинами та різними проблемами. Зірка неодноразово повідомляла, що має багато комплексів.

За словами Анни Трінчер, раніше в неї були проблеми із зайвою вагою. А ще співачка неабияк переймається через свій маленький розмір грудей.

Блогерці все-таки вдалося привести своє тіло у чудову форму. А ще Анна Трінчер наважилась на збільшення грудей. Не так давно дівчина опублікувала архівне фото, показавши, як виглядала у підлітковому віці.

Світлиною вона поділилась в Instagram-stories. Анна Трінчер порівняла свій зовнішній вигляд тоді й зараз. На архівному фото співачка постала з пишними щічками та милою усмішкою.

На іншій світлині Анна Трінчер позує у розкішній сукні чорного кольору. Протягом декількох років артистка помітно схудла. Наразі вона має бездоганну фігуру, за якою ретельно стежить.

Фани засипали зірку українського шоу-бізнесу безліччю приємних слів, оцінивши її зовнішній вигляд. Також фоловери додали, що Анна Трінчер неабияк змінилась та стала лише красивішою.


Не пропустіть