Ілона Гвоздьова натякнула, що завершує свою танцювальну кар’єру

Відома українська хореографиня Ілона Гвоздьова неабияк спантеличила мережу. Жінка вперше натякнула на завершення своєї танцювальної кар’єри. Про це вона повідомила в Instagram-stories.

Наразі зірка перебуває у Грузії. Ілону Гвоздьову запросили як хореографа-постановника на грузинське танцювальне шоу. Проте, за місяць роботи за кордоном жінка неабияк втомилась. Вона повідомила, що дуже сумує за своєю сім’єю.

Також Ілона Гвоздьова заявила, що більше не хоче перебувати на великій відстані зі своїми рідними. За словами танцівниці, за цей період вона усвідомила дуже важливу річ. Жінка переосмислила свої життєві цінності та прийняла дуже важливе рішення.

Саме довга розлука з чоловіком та дітьми змусила Ілону Гвоздьову замислитись над завершенням кар’єри. Хореографиня заявила, що її сім’я завжди буде на першому місці. Зірка українського шоу-бізнесу не хоче жертвувати своїми рідними заради кар’єри.

Також Ілона Гвоздьова додала, що багато чого досягла у своєму житті. Хореографиня пишається всіма успіхами та досягненнями протягом танцювальної кар’єри. Наразі, жінка планує присвятити себе лише сім’ї.

Фоловери заявили, що не очікували від жінки такої новини. Однак, велика кількість шанувальників погодилась зі словами Ілони Гвоздьової та побажала їй успіхів в особистому житті.

Читайте також: Оля Полякова показала, як виглядає зсередини її розкішний заміський будинок


Не пропустіть