Дружина Віктора Павліка розповіла, хто в їхній сім’ї заробляє більше

Дружина Віктора Павліка обожнює спілкуватись зі своїми фоловерами на будь-які теми. Нещодавно концертна директорка розсекретила, хто в її сім’ї заробляє більше. А ще фани поцікавились у Катерини Реп’яхової, який дохід приносить їй блог.

Кохана артиста із задоволення відповіла на запитання фоловерів. Подробицями жінка поділилась в Instagram-stories. Катерина Реп’яхова повідомила, що має дохід не лише з блогу, а й зі своєї основної роботи.

Проте, за словами жінки, профіль в Instagram зі 150-тисячною аудиторією приносить їй значно більші доходи. Однак, дружина Віктора Павліка заявила, що артист отримує набагато більші гонорари.

За словами Катерини Реп’яхової, зовсім скоро її дохід зрівняється з гонорарами чоловіка. Наразі зіркове подружжя має спільну мрію, над якою активно працює. Дружина Віктора Павліка неабияк хоче мати власне житло.

Закохані стараються відкладати гроші на покупку квартири чи будинку. Жінка щиро вірить, що через деякий час ця мрія стане для них реальністю.

Шанувальники побажали Катерині Реп’яховій лише успіхів у роботі та особистому житті. Вони впевнені, що подружжя обов’язково придбає власне житло, про яке давно мріє.

Читайте також: Alyona Alyona розповіла, чому насправді з’їжджає від свого бойфренда


Не пропустіть