Максим Тарапата відверто розповів, чи бореться за серце Злати Огнєвіч

Учасник другого сезону проєкту “Холостячка” Максим Тарапата вирішив відверто розповісти, в яких стосунках перебуває зі Златою Огнєвіч. В чоловіка виникли до артистки дуже сильні почуття. Проте, героїня “Холостячки” не відповіла йому взаємністю. На жаль, після проєкту Златі Огнєвіч не вдалося побудувати щасливі стосунки з Андрієм Задворним.

Саме Максим Тарапата став для жінки справжньою підтримкою. Він не приховує, що почуття до Злати Огнєвіч не зникли. Чоловік досі мріє побудувати з нею щасливу сім’ю.

Однак, за словами Максима Тарапати, між ними немає романтичних відносин. Наразі Злата Огнєвіч перебуває з чоовіком лише у дружніх стосунках. Учасник “Холостячки” повідомив, що часто проводить час з артисткою.

Також відомо, що Максим Тарапата зустрічав Новий рік у компанії Злати Огнєвіч. А ще учасник “Холостячки” побував на її концерті.  Чоловік заявив, що між ними гармонійні відносини. Максим Тарапата не втрачає надії, що дружба може перерости в дещо більше.

Фоловери щиро пораділи за чоловіка та побажали йому ніколи не опускати рук, а впевнено йти до своєї цілі. Велика кількість шанувальників все-таки сподівається, що Злата Огнєвіч та Максим Тарапата побудують щасливі стосунки.

Читайте також: Соломія Вітвіцька розповіла, в яку суму їй обходиться відпочинок на гірськолижному курорті у Грузії


Не пропустіть