Катерина Реп’яхова прокоментувала зникнення сторінки ексдружини Віктора Павліка в Instagram

Не так давно між Катериною Реп’яховою та ексдружиною Віктора Павліка виник серйозний конфлікт. Концертна директорка звинуватила Ларису Созаєву в атаці ботами її рекламодавців. За словами жінки, вона, навіть, звернулась до адвоката.

Також нещодавно стало відомо, що сторінка ексдружини Віктора Павліка зникла в Instagram. Катерина Реп’яхова вирішила прокоментувати цю ситуацію. Жінка заявила, що зникнення особистої сторінки Созаєвої відбулося не просто так.

Також Катерина Реп’яхова повідомила, що дізналась, хто саме атакував її рекламодавців ботами. За словами дружини Віктора Павліка, Лариса Созаєва до цього не причетна. Однак, концертна директорка впевнена, що саме через жінку сталась така прикра ситуація.

Всіх подробиць Катерина Реп’яхова не повідомила. Проте, в Instagram-stories жінка пообіцяла розповісти правду найближчим часом. А ще дружина артиста заявила, що саме Лариса Созаєва допомогла їй дізнатись, хто причетний до атакування рекламодавців ботами.

За словами фоловерів, вони з нетерпінням чекають, коли Катерина Реп’яхова оголосить всю правду. А ще фани побажали жінці якнайшвидше розібратись в цій неприємній ситуації.

Читайте також: Надя Дорофєєва пригадала, як ледь не померла через страшне отруєння в Єгипті


Не пропустіть