Арсен Мірзоян та Антоніна Матвієнко придбали квартиру

Зіркове подружжя Арсен Мірзоян та Антоніна Матвієнко повідомило фанам чудову новину. За словами артиста, закохані стали власниками нової квартири. Оселю вони придбали не так давно.

Подробицями Арсен Мірзоян поділився у програмі “Зірковий шлях”. Наразі подружжя мешкає у великому будинку Ніни Матвієнко. За словами Арсена Мірзояна, разом з коханою він давно мріяв про власну квартиру.

Також артист повідомив, що в новій квартирі ремонт ще не робили. За словами чоловіка, в будинку Ніни Матвієнко йому дуже комфортно. Проте, виконавець мріяв про власний простір. Вартість придбаної квартири він не розсекретив.

А ще Арсен Мірзоян зізнався, що теща дуже любить свою онуку. Вона багато часу проводить з дівчинкою й вдихає в неї нове життя. Фоловери щиро пораділи за зіркове подружжя й привітали з купівлею власної квартири.

За словами шанувальників, Арсен Мірзоян та Антоніна Матвієнко є чудовою сім’єю. Вони побажали закоханим завжди залишатись такими щасливими й впевнено йти до здійснення всіх мрій. А ще фани з нетерпінням чекають, коли подружжя покаже свою нову квартиру.

Читайте також: Донька Олени Кравець спантеличила кардинальною зміною іміджу


Не пропустіть