Аліна Гросу розповіла, як одного разу ледь не загинула під час репетиції концерту

Популярна українська виконавиця Аліна Гросу спантеличила мережу своїм відвертим зізнанням. Вона вперше розповіла, що під час репетиції концерту ледь не загинула. Подробицями зірка поділилась у програмі “Зірковий шлях”.

Сольний концерт зірка українського шоу-бізнесу відіграла 23 листопада. Він відбувся у Палаці “Україна”. Під час виступу виконавиця неабияк здивувала глядачів своїми гімнастичними трюками у повітрі.

За словами Аліни Гросу, до такого складного номера вона ретельно готувалась. Проте, під час репетиції артистка ледь не зірвалась з висоти. Також виконавиця повідомила, що після такого неприємного інциденту на руках в неї залишилось багато синців.

Наразі Аліна Гросу почуває себе чудово. Вона зізналась, що рани майже загоїлись. На щастя, під час самого концерту неприємних інцидентів не було. Артистка відмінно виступила на сцені, продемонструвавши гімнастичні трюки й талановитий голос.

Велика кількість шанувальників побажала артистці більше не потрапляти в такі жахливі ситуації. За їхніми словами, Аліна Гросу чудово відіграла сольний концерт, подарувавши глядачам лише позитивні та хороші емоції.

Читайте також: Юлія Саніна показала підрослого сина-красеня, з яким відпочиває в теплих краях


Не пропустіть