Катерина Павленко розповіла, як відсвяткувала день народження

Відома українська артистка Катерина Павленко вирішила розповісти, як відсвяткувала 33-річчя. Подробицями жінка поділилась у програмі “Світське життя”.

За словами солістки гурту “Go_A”, день народження артистка відсвяткувала вдома. Зірка українського шоу-бізнесу не влаштовувала гучної вечірки та не запрошувала до себе друзів.

Катерина Павленко повідомила, що цілий день  провела вдома. Співачка перечитувала всі привітання, які їй надіслали друзі та шанувальники. А ще для себе жінка влаштувала чайну церемонію. Вона насолодилась улюбленим чаєм й зустріла 33-річчя наодинці з собою.

Також Катерина Павленко похизувалась, що в день народження їй надіслали багато вітальних листівок. Зірка із захопленням прочитала кожну з них. А ще солістку гурту “Go_A” привітав народний хор ветеранів.

Також артистка повідомила, що вже давно не вживає алкоголь. Катерина Павленко не любить гучні вечірки, а надає перевагу домашньому відпочинку.

А ще не так давно співачка відверто розповіла, як у 14-річному віці опинилась на межі життя та смерті. За словами зірки, вона ледь не померла від складної хвороби.

Читайте також: Солістка гурту “Go_A” Катерина Павленко розповіла, як ледь не загинула у 14-річному віці


Не пропустіть