Солістка гурту “Go_A” Катерина Павленко розповіла, як ледь не загинула у 14-річному віці

Популярна українська співачка Катерина Павленко, яка є солісткою гурту “Go_A” поділилась з фанами моторошною історією із власного життя. У програмі “Зірковий шлях” виконавиця вперше розповіла, як опинилась на межі життя та смерті.

За словами Катерини Павленко, такий жахливий інцидент стався з нею у 14-річному віці. Тоді майбутня зірка переїхала з мамою в недобудований будинок без опалення.

Артистка зізналась, що довгий час перебувала в лікарні Чернігова. Однак, там Катерині Павленко зовсім не допомогли. Юна виконавиця стала важити 43 кілограми та почувала себе жахливо.

Вона лежала в палаті з важкохворими пацієнтами, які помирали один за одним. В якийсь момент Катерина Павленко вже змирилась, що стане наступною.

Однак, на щастя, артистку врятували лікарі зі столиці. За словами Катерини Павленко, колись вона перенесла надзвичайно складну операцію. Жінка зі сльозами на очах поділилась такою моторошною історією.

Свій діагноз артистка так і не назвала. Проте, Катерина Павленко натякнула, що в неї були серйозні проблеми з легенями.

Солістка гурту “Go_A” до цього часу вдячна лікарям, які врятували їй життя. За словами зірки, вона здолала багато випробовувань та труднощів на своєму шляху. Однак, Катерині Павленко все-таки вдалось стати щасливою та присвятити себе музиці.

Читайте також: MamaRika розповіла, як змінились її стосунки з чоловіком після народження сина


Не пропустіть