Лідія Таран показала, який конфуз трапився з нею прямо на зйомках

Відома телеведуча Лідія Таран вирішила поділитись з кумирами кумедним роликом. За словами жінки, з нею дуже рідко трапляються неприємні ситуації. Однак, на цей раз телеведуча оконфузилась прямо на зйомках.

Справа в тому, що в Лідії Таран несподівано розстебнувся верхній ґудзик на вбранні. Перед камерою телеведуча постала у красивій сукні блакитного кольору. Коли жінка голосно засміялась, ґудзик розстебнувся й жінка засвітила розкішне декольте.

Проте, Лідія Таран зовсім не розгубилась. Вона відразу почала жартувати. За словами телеведучої, їй потрібно менше їсти або сміятись. Гумор зірки “ТСН” відразу оцінила велика кількість фанів.

Лідія Таран заявила, що будь-хто може потрапити в таку ситуацію. 43-річну телеведучу підтримало багато фоловерів. За їхніми словами, жінка дуже позитивно ставиться до цієї ситуації.

Також не так давно Лідія Таран розсекретила, чи зустріла нове кохання. А ще телеведуча поділилась з фанами, чи складно їй виховувати дорослу донечку. За словами зірки, для своєї доньки вона є найкращою та найближчою подругою.

Читайте також: Потап вперше розповів, як розповів дружині про розлучення


Не пропустіть