Alyona Alyona розсекретила, чому не погоджується зніматися у фільмах

Українська реперка Alyona Alyona завжди відверта зі своїми шанувальниками. Вона ділиться з ними подробицями особистого життя та тішить новими треками.

Не так давно артистка повідомила, що їй часто пропонують зніматися у фільмах. Однак, Alyona Alyona постійно відмовляється. Артистка все-таки відкрила секрет, чому не погоджується грати роль у фільмах.

За словами реперки, найбільше їй пропонують зіграти роль продавщиці. Alyona Alyona заявила, що не хоче втілювати таку роль на екрані.

Виконавиця прагне розвіяти стереотип жінки з провінції. А ще вона зізналась, що не проти зіграти роль, яка повністю буде відрізнятись від її темпераменту.

Такими подробицями зірка поділилась у програмі “Світське життя”. А ще реперка повідомила, що багато її пісень стають саундтреками до кінострічок. Це не може не тішити відому артистку.

Також Alyona Alyona впевнена, що колись їй все-таки запропонують зіграти роль, від якої виконавиця не зможе відмовитись. Фани побажали зірці успіхів у кар’єрі та особистому житті.

Вони впевнені, що реперка заслуговує лише найкращого в житті. А ще не так давно Alyona Alyona показала свого батька, який відсвяткував 55-річчя.

Читайте також: TAYANNA розсекретила, в яку країну планує переїхати


Не пропустіть