Ігор Кондратюк різко висловився стосовно виступів Софії Ротару в Україні та Росії

Відомий продюсер Ігор Кондратюк вирішив висловити свою думку стосовно виступів народної артистки України в Україні та Росії. Нагадаємо, 19 серпня Софія Ротару заспівала на “Новій хвилі” в Сочі, а 24 серпня її запросили взяти участь у концерті, присвяченому Дню Незалежності України.

Кондратюка дуже обурив цей факт, адже в країні ще й досі триває війна, спричинена вторгненням російських військ на територію Донецької та Луганської областей, а українські виконавці і далі продовжують виступати на території країни-агресора. Вони успішно зароблять гроші в двох країнах одночасно, і жоден закон не забороняє їм це робити. Багато українських артистів спочатку приймають нагороди на території окупанта, а потім спокійно повертаються додому та дають концерти на рідній землі. До них належать Соофія Ротару, Світлана Лобода та Ані Лорак, яка нещодавно виступила в Одесі та ін.

Кондратюк називає таких українських співаків колаборантами, та вважає, що вони немають жодного права брати участь в урочистостях, присвячених Дню Незалежності України. Крім цього продюсер думає, що, дозволяючи артистам виступати на території окупантів, держава таким чином не поважає в першу чергу себе та своїх громадян.

Свою думку продюсер висловив на своїй сторінці у Facebook. Більшість шанувальників підтримали Кондратюка у цього висловлюваннях, та залишили безліч гнівних коментарів під дописом.

Читайте також: 23-річна наречена Романа Сасанчина натякнула фанам на вагітність


Не пропустіть