Пусети – кращі мініатюрні сережки

Пусети вперше з’явилися в Західній Європі. Це невелика шпилька, на кінці якої – круглий капелюшок. Тепер подібні сережки красуються на вухах багатьох модниць. Невелика застібка надійно закріплює виріб та зовсім непомітна під час носіння. Ви можете придбати сережки-гвоздки в Києві, вибравши відповідну модель на сторінках https://tangogold.com.ua/ua/gvozdiki-puseti/.

Гвоздики можуть бути довгими, а можуть виблискувати в мочці вуха. Це найзручніша прикраса з можливих варіантів сережок. Вони прості в експлуатації, легко надягаються та знімаються. Ви не втратите аксесуар, так як застібка закручується на основну частину виробу. Класичний варіант – коло або акуратну кульку, який щільно прилягає до мочки. Складові вироби – декоративна частина та застібка.

Відмінності в замках

Є кілька варіантів прикраси, які підійдуть для дітей та дорослих.

  1. Кнопкова застібка. Вона – найнадійніша з можливих. Для зняття необхідно натиснути на кілька кнопок. Ви не втратите прикрасу та створите неймовірний образ в улюбленому стилі.

  2. Гвинтові. Застібка нагадує гвинт, а на основній частині розміщене різьблення. Зазвичай, такі вироби відрізняються великими розмірами, а декоративна прикраса знаходиться з двох сторін.

  3. Штифт. Такий замок найчастіше використовується для цвяхів. Це невеликий штифт, а також диск, який виконується в формі метелика. Під час застібання ви почуєте характерне клацання. Прикраса підійде для нечастого носіння, так як замок може швидко зноситися.

Кожна дівчина вибирає срібні або золоті сережки на свій смак. Можна приміряти декілька варіантів та зупинитися на найкращому. Якщо ви вибираєте сережки на подарунок, орієнтуйтеся на прикрасу, яке може сподобатися іменинниці.

Якщо вас цікавлять презенти за демократичною ціною, вибирайте срібні вироби. Вони ідеально підходять для дівчаток та дівчат, які вважають за краще лаконічний стиль в одязі. Основна перевага подібних прикрас – невисока вартість та вишуканий вигляд. Сережки підходять для щоденного носіння та не викликають алергії, тому ви не відчуєте неприємного печіння або почервоніння після зняття виробу.

Щоб зберегти прикрасу в ідеальному вигляді, потрібно буде регулярно її очищати. Від впливу води та впливу навколишнього середовища можуть з’явитися потемніння. Акуратна чистка допоможе повернути ідеальний вигляд виробу та зберегти красу вашого образу.


Не пропустіть