23-річна наречена Романа Сасанчина натякнула фанам на вагітність

Декілька місяців тому відомий український артист Роман Сасанчин оголосив, що одружується. Обраницею виконавця стала дівчина, яку звати Іванна. Вона старша за свого коханого на чотири роки.

Однак, саме в такому юному віці закохані вирішили одружитись. Весілля пара робити не планує. За їхніми словами, це лише даремна трата грошей. Як наразі розвиваються стосунки Романа Сасанчина та Іванни, поки що невідомо.

Однак, не так давно дівчина неабияк спантеличила мережу своїми натяками на вагітність. В Instagram-stories вона почала публікувати багато зворушливих фраз про найпрекрасніший період в житті кожної жінки.

А ще фани помітили її округлий животик й відразу засипали запитаннями про вагітність. На такі чутки Роман Сасанчин та Іванна поки що ніяк не реагують. Дівчина не заперечує, що вагітна, але й точної відповіді на це запитання теж не дає.

За словами закоханих, вони не готові ділитись подробицями особистого життя. Також Роман Сасанчин заявив, що обов’язково розповість фанам, чи вагітна його наречена. Однак, коли саме він це зробить, поки що невідомо.

Читайте також: Колишня дружина Серьоги розповіла про моторошне життя з репером


Не пропустіть