Колишня дружина Серьоги розповіла про моторошне життя з репером

Поліна Ололо, яка є ексдружиною відомого репера Серьоги, вирішила відверто поділитись моторошними подробицями подружнього життя. Про насильство у стосунках жінка розповіла в проєкті “Не мовчи”.

За словами Поліни Ололо, вона вже майже два роки не спілкується з репером. Рік тому Серьога викрав в неї двох синів, а пізніше відсудив їх в жінки.

Поліна Ололо наважилась розповісти, як їй жилося у шлюбі з відомим репером. За словами жінки, у стосунках вона постійно була жертвою насильства та побиття.

Поліна Ололо зізналась, що ексчоловік вперше її вдарив, коли старшому синові виповнилось чотири місяці. Тоді відоме подружжя відпочивало з мамою репера в Криму.

Під час однієї зі сварок Поліна Ололо отримала від чоловіка сильний ляпас. Такий жахливий інцидент стався на очах матері Серьоги. Однак, жінка зовсім не відреагувала на поведінку свого сина.

Мама репера лише звинуватила Поліну в сварці й заявила, що вона неправильно спілкується з чоловіком. Також Поліна заявила, що під час побиття тримала на руках маленького сина.

Однак, Серьогу це зовсім не зупинило. За словами жінки, він часто бив її на очах в дітей та ніколи не задумувався над таким жахливим ставленням.

Читайте також: Фронтмен гурту “Фіолет” Сергій Мартинюк розлучається з дружиною


Не пропустіть