Володимир Дантес відверто розповів про стосунки з Дорофєєвою

Популярний український артист та коханий чоловік Дорофєєвої, Володимир Дантес, вирішив відверто розповісти про стосунки з дружиною. Подробицями він поділився в Instagram-stories.

Виконавець часто спілкується зі своїми фоловерами. Чоловік Наді Дорофєєвої відповідає на їхні провокативні запитання й інтригує мережу несподіваними зізнаннями.

На цей раз Володимир Дантес розсекретив, як часто свариться зі своєю коханою. Найбільше фоловерів цікавить особисте життя чоловіка. Однак, він ні в якому разі його не приховує, а із задоволенням дає відповіді на запитання.

В Instagram-stories артист запостив фото з Дорофєєвою, під яким розповів про подружнє життя. Один з фоловерів поцікавився, чи були в закоханих сварки, через які вони хотіли розлучитися.

Однак, Володимир Дантес з гумором дав відповідь на запитання. За його словами, подружжя вже тричі розлучалось. Також артист прокоментував ще одне цікаве запитання. Хтось поцікавився в чоловіка, що він зробив би, якби Надя Дорофєєва відмовилась виходити за нього заміж.

У відповідь Володимир Дантес опублікував світлину, на якій демонструє свій кулак. А ще артист додав, що в стосунках з коханою завжди присутній сарказм та самоіронія. Подружжя давно навчилось одне одному довіряти та розуміти всі жарти.

Читайте також: Володимир Остапчук поскаржився на відпочинок у Греції


Не пропустіть