Володимир Остапчук поскаржився на відпочинок у Греції

Знаменитий український телеведучий Володимир Остапчук вже декілька днів насолоджується з коханою відпочинком в теплих краях. Зіркове подружжя відправилось у Грецію, а саме на острів Крит.

Закохані вже встигли відвідати багато мальовничих місць. Однак, Володимиру Остапчуку та Христині Горняк не дуже подобається відпустка в Греції. Причину свого обурення закохані пояснили в соцмережі Instagram.

На своїй сторінці Христина Горняк опублікувала допис, в якому розповіла, чому незадоволена відпусткою. Жінка повідомила, що Грецію вона дуже любить. Однак, острів Крит для Христини надто складний.

Володимир Остапчук прокоментував допис своєї коханої, написавши недоліки відпустки на острові Крит. За словами шоумена, щоб відвідати цікаві місця на острові, кожного дня потрібно долати велику кількість кілометрів.

Подружжя постійно орендує автомобіль. Однак, такі поїздки дуже стомлюють закоханих. Також телеведучий додав, що на острові Крит є велика кількість пляжів, однак, майже немає мальовничих краєвидів.

Проте, чоловік і написав переваги своєї відпустки. Він зізнався, що на відпочинку дуже смачна їжа та привітні мешканці. Фани побажали закоханим чудово провести час та з новими силами повернутись додому.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений kristygor (@kristygor)

Читайте також: Ксенія Мішина спровокувала чутки про новий роман з колегою по фільму


Не пропустіть